Appenzeller Alpfahrt
Öl auf Holz, signiert B. Roth
23,5 x 89 cm
B.ROTH
A Procession to the alpine pastures in Appenzell / Switzerland
Oil on panel, signed B. Roth
23,5 x 89 cm