Vogelpredigt
Posthumer Holzschnitt von 1916, aquarelliert, 36/70
20 x 14,5 cm
Walter HELBIG (1878-1968)
Sermon on the Bird
Posthumous woodcut from 1916, watercolor, 36/70
20 x 14.5 cm